Nokia 9 Modeli Yeni Bir İndirim Aldı

Blogolik Yazar tarafından 4 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nokia 9 telefonunun satış rakamlarının beklentilerin altında kaldığı bilinmekteydi. Telefon için şimdi bir indirim gerçekleştirildi.

Nokia 9 geçtiğimiz ay satışa sunuldu ama pek rağbet görmedi. 5 kameranın üçünün siyah beyaz ikisinin de RGB olmasını nedenini anlatamayan Nokia’nın bir de ekrandan parmak izi okuma sensörü ve yüz tanıma teknolojisindeki dengesizlikleri yüzünden kullanıcılarından da ciddi eleştiri alan yeni telefon bugünden itibaren 100 dolarlık bir indirim ile karşımıza çıktı. Nokia 9 indirim haberi Nokia’nın satışlarını arttıracak mı bilemiyoruz ama telefonun ülkemiz pazarında da satışa sunulacağı belirtiliyor.

Nokia 9 ile ilgili düşüncelerimizi daha önce aktarmış ve arkada birbirinin aynısı 5 kameranın ne işe yaradığını Nokia’nın spesifik olarak bizlere göstermesi gerektiğine inanıyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 9 Modeli Yeni Bir İndirim Aldı" bu yazı 4 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:23 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)