Nokia 8 Sirocco İçin Pie Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 10 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nokia tarafından Nokia 8 Sirocco için Android Pie güncellemesi bu kez paylaşıldı.

Güncelleme desteği konusunda en iyi 3 markadan birisi olan Nokia (Google ve OnePlus’ın ardından) bu konudaki ününe ün katmaya devam ediyor. Bir süredir haberlerini yaptığımız Nokia 8 Sirocco Android Pie güncellemesi bugün başladı ve Nokia Ürün Direktörü Juho Sarvikas kişisel Twitter adresinden bu güncellemeyi resmen duyurdu.

1.3GB büyüklüğündeki güncelleme OTA yoluyla dağıtılmaya başlandı bile. Nokia 8 Sirocco sahipleri özellikle kullanım tarafında ciddi bir değişim yaşayacaklar diye düşünüyoruz. Özellikle pil optimizasyonu ve menü tuşunun değiştiği görünecek. Google Güvenlik Güncellemesi ile birlikte gelen bu güncellemeyi bir an önce yapmanızı öneriyoruz. Nitekim güvenlik akıllı telefonlar için son derece mühim bir konu.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 8 Sirocco İçin Pie Güncellemesi Çıktı" bu yazı 10 Ocak 2019 tarihinde saat 18:27 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)