Nokia 8.3 5G Özellikleri Ortaya Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 4 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Nokia, yeni 8.3 modeliyle geliyor. 5G desteğiyle satışa sunulacak olan telefon hakkında detaylar aşağıda…

Android‘e geçiş yapan Nokia, tanıttığı telefonlar ile orta segmentte büyük olmasa da beklenen başarıyı yakalamayı başarmıştı. Geçtiğimiz yıl coronavirus olmadığı için düzenlenebilen MWC 19 etkinliğinde Nokia 9 PureView, Nokia 4.2, Nokia 3.2, Nokia 210 özellikli telefon ve Nokia 1 Plus Android Go Edition telefonlarını tanıtan firma şimdi yeni bir duyuru ile karşımıza çıktı.

HMD Global, 19 Mart 2020 tarihinde Londra’da yeni akıllı telefonlarını tanıtmak için bir etkinlik duyurusu ile karşımıza çıktı. Nokia 8.3 5G modelini tanıtacağı düşünülen Nokia, bu modelde 5G destekli modeme sahip olan Snapdragon 765 yonga setine ve 6 GB RAM‘e yer verecek. Zeiss lenslerinin besleyeceği ve başarılı işlere imza atacağı söylenen üçlü veya dörtlü kamera kurulumunun kullanılacağı söyleniyor.

Ayrıca, firmanın bütçe dostu olan Nokia 1.3 ve Nokia C2 modellerini, Nokia 5.3, Nokia 400 4G, 007 Nokia 7.2 ve 007 Nokia 6.2 modellerini tanıtması bekleniyor. Etkinliğin İngiltere’de düzenleniyor olması ve etkinlik duyurusunun James Bond filmlerinin girişi şeklinde yapılması 007 Edition modellerinin kesin geleceğinin sinyallerini veriyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 8.3 5G Özellikleri Ortaya Çıktı" bu yazı 4 Mart 2020 tarihinde saat 19:21 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)