Nokia 4.2 Fiyatlarına Dair Heyecan Verici Gelişme!

Blogolik Yazar tarafından 2 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Nokia 4.2 akıllı telefonunun fiyatında önemli oranda indirim yaşandı.

Nokia markası son dönemde en çok konuşulan üreticilerden birisi konumuna geldi. Bunun sebebi ise yine yanlış yönetilmesidir diye düşünüyoruz. Geçtiğimiz yıl Mobil dünya Kongresi kapsamında tanıtılan ve Mayıs ayında da satışa sunulan Nokia 4.2 indirim üstüne indirim almaya devam ediyor. Bugün gelinen noktada Nokia 4.2 psikolojik sınır olan 100 doların altına geriledi.

Tam bir fiyat performans telefonu olarak tanıtılan telefonun fiyatı bugün 97 dolara geriledi. Hindistan pazarında başarılı olmak adına ardı ardına indirim alan Nokia‘nın halen bir başarı yakalayamadığını görüyoruz.

154 dolar fiyattan satışa sunulan telefon, kısa süre içinde 133 dolara geriledi ve bugün de 97 dolardan satılıyor. Bu kadar büyük bir fiyat gerilemesi bu telefona 154 dolar para veren kullanıcılara nasıl anlatılacak ve bu kişiler bir daha Nokia markası telefon satın alacaklar mı? Bu soruyu da Nokia CEO’su Rajeev Suri’ye sormak gerekiyor. Yanıtını da yakın zamanda göreceğiz gibi gözüküyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 4.2 Fiyatlarına Dair Heyecan Verici Gelişme!" bu yazı 2 Ocak 2020 tarihinde saat 20:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)