Nokia 2V Tella Geliyor !

Blogolik Yazar tarafından 5 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Cep telefonu dünyasının köklü markalarından biri olan Nokia, bu kez Nokia 2V Tella telefonuyla geliyor.

Nokia 2V Tella nasıl bir cihaz olacak? Gelin bir bakalım.

Aslında yeni cihazı ile çok büyük bir vaadde bulunmayacak olan Nokia, giriş segmentine uygun fiyatlı bir model ile alternatif oluşturacak. Bu sebepten ötürü düşük donanımlı bir cihazı karşımıza çıkaracak. Bu cihazı da GeekBench‘de test eden şirket, yaklaşık 1.5 yıl önce tanıtılan Redmi 6A‘ya çok yakın skorlar elde ederken, donanım tarafında da benzer olacak. 2GB RAM‘e ek olarak MediaTek‘in Helio A22 olarak bilinen MT6761 yongasıyla piyasaya sürülecek olan Nokia 2V Tella, Android 10 ile son derece güncel olacak. Bu kısımda ufak bir parantez açmakta fayda var. Cihaz düşük donanımı sebebiyle Android 10 GO ile gelebilir.

Bunların yanı sıra GeekBench testinde aldığı skorlarla şaşırtmayan yeni Nokia; tek çekirdekte 829, çok çekirdekte ise 2.422 puan alarak giriş segmentinde yeterli olacağını gösteriyor. Elbette bu konuda kesin konuşmak için de şu an oldukça erken.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 2V Tella Geliyor !" bu yazı 5 Haziran 2020 tarihinde saat 23:44 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)