Nokia 2.4 , Helio P22 ile Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 14 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Nokia şirketinin 2.4 akıllı telefonu Helio P22 ismindeki yonga setiyle piyasaya sürülecek gibi gözüküyor.

Geekbench listesinde görülen Nokia 2.4, serinin bir önceki cihazına kıyasla(MediaTek Helio A22), gücünü MediaTek Helio P22 SoC yonga setinden alacak. Buna ek olarak aynı liste, cihazın 2GB‘lık bir RAM ile destekleneceğini de ortaya koyuyor. Depolama hakkında henüz ortaya net bir bilgi olmasa da, yeni telefonun 16/32GB dahili hafıza seçenekleri ile gelmesini bekliyoruz.

Skorlara gelecek olursak Nokia 2.4, tek çekirdekli testte 136 puan alırken, çoklu çekirdekte ise 497 puan almayı başardı. Bu skorlar giriş seviyesi bir cihaz için de oldukça ideal bir skordur.

Yazılım hakkında konuşacak olursak cihaz, Android 10 işletim sistemi ile beraber gelecek. Bu da demek oluyor ki önümüzdeki aylarda cihazın Android 11 alması da yüksek bir ihtimal.

Bildiğiniz üzere Geekbench’de sızdırılan telefonların çoğu, kısa bir süre sonra tanıtılıp piyasaya sürülüyor. Yine bugün Geekbench’de ortaya çıkan Nokia 2.4‘ü de göz önünde bulunduracak olursak, cihazın tanıtımın tarihinin çok uzak olmadığını anlayabiliriz. Bu doğrultuda biraz daha beklemek gerekiyor. Çok yakında tanıtılacaktır.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 2.4 , Helio P22 ile Geliyor" bu yazı 14 Temmuz 2020 tarihinde saat 10:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)