Nokia 1 Plus ile ilgili Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 26 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nokia 1 Plus ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. İşte telefon hakkında son bilinenler..

HMD Global’e geçen Nokia, Android ekosistemine geçiş yaptı ve bir anda Android ekosisteminin en merak edilen markalarından birisi haline geldi. Yapılan araştırmada en çabuk Android güncellemesi veren ilk 3 üretici içindeki Nokia yeni ürünleri ile Mobil Dünya Konresi kapsamında karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şubat ayında yapılacak Mobil Dünya Kongresi kapsamında Nokia’nın 5 kameralı Nokia 9 modeli ile tanışacağız ama tek model sanırız Nokia 9 olmayacak.

Ortaya çıkan kesinleşmemiş bilgilere göre telefonun fiyatı 100 dolar / 100 € seviyesinde olacak. 5 inç boyutunda 960x480p çözünürlükte 18:9 ekran formatında Mediatek MT6739WW yonga seti kullanacak telefonun 1GB RAM gücü olacak. Telefonun kamera ve batarya değerlerine ilişkin ise şu an için bir bilginin bulunmadığını belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia 1 Plus ile ilgili Son Gelişmeler" bu yazı 26 Ocak 2019 tarihinde saat 19:05 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)