Noita Güncelleme Aldı

Blogolik Yazar tarafından 20 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Noita oyunuyla alakalı yeni bir gelişme yaşandı. Oyun için güncelleme çıktı.

Aksiyon ve macera oyunu olarak Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanan Noita 24 Eylül 2019’de erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Ne zaman tam sürüme geçeceği belli olmayan yapım kar temalı yeni bir güncelleme aldı.

19 Aralık akşamı başlayan Steam kış indirimleri 2 Ocak’a kadar devam edecek. Noita’da kış indirimleri kapsamında 2 Ocak’a kadar yüzde 20 indirimle 28.00 TL yerine 22.40 TL’ye satışlarına devam ederken dün akşam oyuna yeni bir güncellemenin de geldiği belli oldu. Güncelleme ile birçok oyuna gelen kış temalı içerikler geldi.

Güncellemenin sürüm numarası #8 olarak belirlenirken yapılan açıklama da oyunculara yeni bir oyun modunun sunulduğu ve bu modda yeni özelliklerle karşılaşacakları da belirtiliyor. Yeni büyüler, yeni yaratıklar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere oyunculara çok sayıda yeni özellikte sunan güncelleme bunlarla da sınırlı kalmıyor.

Kış ayına girdiğimiz şu dönem de oyunculara tatil ruhunu en iyi şekilde sunmak isteyen geliştirici ekip, gelecek günlerde oyun içerisine bir etkinliğin geleceğini belirtiyor.

Güncelleme notlarından da özette bahsedecek olursak;

15 yeni büyü
Yeni ve çok daha zor yaratıklar
5 yeni hava olayı
Yeni oyun modu

Oyuncular güncellemeyi edinerek daha iyi bir Noita deneyimi yaşayabilir.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Noita Güncelleme Aldı" bu yazı 20 Aralık 2019 tarihinde saat 20:38 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)