Nirvana S500 Özellikleri Netleşti

Blogolik Yazar tarafından 7 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nirvana’nın yeni S500 cihazının sahip olduğu özellikler ortaya çıktı. İşte ayrıntılar…

Casper Nirvana S500, daha yüksek performans ve uzun pil süresi vadeden dört çekirdekli 8. Nesil Intel Whiskey Lake işlemcilerle geliyor. Intel Whiskey Lake platformunun Core i5 8265U işlemcisinin yanı sıra, hızı 4.6 GHz frekansa kadar yükselebilen Core i7 8565U işlemci seçeneği ile de gelen S500, performans tutkunlarına hitap ediyor. Özellikle mobil olarak çalışanlara yönelik tasarlanan Casper Nirvana S500, 15W ultra düşük güç tüketimli işlemcisi sayesinde en yoğun tempoda uzun batarya kullanım süresi sağlıyor.

15.6” boyutunda 1920 x 1080 Full HD çözünürlüklü ekrana sahip Casper Nirvana S500, görsel içerikleri çok daha net ve canlı renkler eşliğinde gösteriyor. Dizüstü bilgisayarda yer alan Full HD ekran, mükemmel çözünürlük sunarak iş hayatında ve kişisel kullanımda dokümanlar üzerinde çalışma ve görsel içerikleri rahatlıkla düzenleme imkanı veriyor. Casper Nirvana S500’in ekranında bulunan Anti – Glare özelliği ise açık alanlarda veya aydınlık ortamlarda ekran yansımalarını engelleyerek, görüntülerin gerçeğe en yakın biçimde izlenmesini mümkün kılıyor. Bu özellik ayrıca ekranı izleme açısına bağlı olarak meydana gelebilen renk değişimlerini veya bozulmaları engelliyor.

Bakalım ürün nasıl bir satış performansı sergileyecek?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nirvana S500 Özellikleri Netleşti" bu yazı 7 Ekim 2019 tarihinde saat 22:28 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)