Nexus 4 ve Nexus 5 için Android 5.1.1 yayınlandı!

denizli tarafından 21 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Nexus 5, Nexus 4 ve Nexus 9 LTE modellerine Android 5.1.1 güncellemesi geldi.Bu güncellemeyle bir çok yenilik beraberinde gelecek gibi görünüyor.
1

Google bir hayli Nexus kullanıcısını aldığı kararla bizi yeniden şaşırttı. Şirket Nexus 4 ve Nexus 5 ve Nexus 9 LTE için Android 5.1.1günellemesini OTA üzerinden yayınladı.

2

Ağır ağır dünyanın her yerine kademeli olarak sunulan aktüelleme Nexus 5Nexus 4 veNexus 9‘un LTE sürümüne sunulmuş vaziyette. Nexus 5’e geleceği söylenen güncelleştirmenin Nexus 4’de de verilmesi, Nexus 4 kullanıcılarını oldukça hoşnut etmiş bulunuyor. Güncelleştirmenin performans artışının yanında günümüzde Nexus kullanıcılarının canını sıkan hafıza sızıntısı meselesini çözmesi bekleniyor.

Nexus 4 için 18 MB, ve Nexus 5 için 24 MB boyutunda olan yeni güncelleştirmenin kısa sürede tüm cihazları kapsaması bekleniyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Nexus 4 ve Nexus 5 için Android 5.1.1 yayınlandı!" bu yazı 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 13:55 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)