Netflix Yeni Bir Abonelik Sistemi Üzerinde Çalışıyor

Blogolik Yazar tarafından 6 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda epey popüler bir hale gelen Netflix için yeni bir abonelik sistemi söz konusu.

Netflix bir yandan yeni içerikler oluştururken diğer taraftan abonelik fiyatlarını artırmaya hazırlanıyor. Farklı ülkelerde ise yeni paketler kullanıma sunuluyor. Gelen bilgilere göre Netflix haftalık abonelik paketini hazırlıyor. Hatta bu hizmet Hindistan’da seçilen bazı kullanıcılara gösteriliyor.

Bu hizmet şu an Hindistan’da bazı kullanıcılar tarafından örüntülenebiliyor. Örneğin “Temel paket” ülkede 500 Rs’den (7.2 $) fiyatlandırılırken, bu fiyat haftalık abonelikte 125 Rs (1.81 $) olarak karşımıza çıkıyor. Aylık hesabı yapıldığında haliyle haftalık paket biraz daha pahalı görünüyor. Fakat haftalık abonelik yine de birçok kişi tarafından tercih edilecektir.

Ülkemize baktığımızda Netflix çok yakında fiyatlara zam yapacak. Mobil abonelik paketinin yakında ülkemiz için de geçerli olacağını belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Netflix Yeni Bir Abonelik Sistemi Üzerinde Çalışıyor" bu yazı 6 Nisan 2019 tarihinde saat 15:42 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)