Need For Speed Tam Ekran Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 26 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Need For Speed Tam Ekran Nasıl Yapılır?

Need for Speed oyunu yıllardır birçok yarış sevdalısının bir numaralı oyunları arasındadır. Electronic Arts’ın çıkardığı oyunun çok hayranı olmasına rağmen son zamanlarda çıkardıkları oyunlarda sürekli sorunlar çıkmaya başlamıştır. EA’nin çözmeye çalıştığı frame rate sorunu 2016 yılında çıkardığı Need For Speed oyununda çözüldü. Ancak oyunda daha önceki birkaç serisinde çıktığı gibi tam ekran sorunu yaşanmaya başlandı. Bu sorun EA’nin forumlarında en çok tartışılan konu olmasına rağmen hala kalıcı bir çözüm bulunamamıştır. Ancak geçici çözümler üretilmekte ve firma açıkladığı gibi yeni bir güncelleme gelene kadar bu çözümleri kullanmaktan başka çare yoktur.

Normal şartlarda pencere modunda açılan oyun ayarlar kısmından fullscreen seçeneği işaretlenmesine rağmen açılamamaktadır. Ancak son zamanlar üretilen bir çözüm bu işi geçici olarak çözüp oyunun tam ekran açılmasını sağlamıştır. Bu çözümde yapılması gereken ilk olarak fullscreenizer adlı bir programı indirmek ve bilgisayara yüklemektir. Daha sonra oyunu açıkken programı açmak ve programdan oyunun simgesini seçerek fullscreenize seçeneğine tıklamaktır. Bu işlem sonucunda oyun tam ekran olacaktır. Ancak bu işlemin her seferinde tekrarlanması gerekmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Need For Speed Tam Ekran Nasıl Yapılır?" bu yazı 26 Eylül 2016 tarihinde saat 12:53 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 75 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)