Need for Speed Heat İçin Son Düzlüğe Girildi

Blogolik Yazar tarafından 12 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Need for Speed Heat oyununun çıkmasına artık az bir zaman kaldı. İşte detaylar…

Need for Speed serisinin en yeni oyunu olacak olan Need for Speed ​​Heat geçtiğimiz aylarda duyurulmuş ve 8 Kasım’da lansmana çıkacağı ifade edilmişti. Oyun ön siparişlere açılırken oyuncular tarafından da geri sayıma başlandı.

Serinin en gerçekçi oyunu olarak 8 Kasım’da lansmana çıkacak olan Need for Speed ​​Heat PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak. Şuanda ön siparişlerde yer alan yapım için 1 aydan daha kısa bir süre kalırken oyuncular çıkış için geri sayıma başladılar.

Birbirinden farklı markanın gerçek araç modellerini karşımıza çıkaracak olan yapım hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak farklı oyun modlarını da karşımıza çıkaracak. Oyuncular bazen tur odaklı bazen de zaman odaklı gibi yarışlara katılabilecekler.

Gece ve gündüz döngüsüne de sahip olacak olan yapımda oyuncular lisanslı gerçek araçlar ile yarışlara dahil olacaklar. Oyuncular seçtikleri araçları geliştirebilecek, modifiye edebilecek, eşsiz yarışlarda kupaların sahibi olabilmek için yeteneklerini sergileyecekler. Bakalım Heat nasıl bir satış performansı gösterecek?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Need for Speed Heat İçin Son Düzlüğe Girildi" bu yazı 12 Ekim 2019 tarihinde saat 01:44 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)