Neden iPhone Telefon

denizli tarafından 12 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

Günümüzde, akıllı telefonlarla olan haşır neşirliğimiz her an artmaya devam ediyor. Hayatımıza hızla giren bu akıllı telefon çılgınlığını elinde tutan şirketlerden en önemlisi ise, elbette ki Apple şirketinin ürettiği IPhone adı verilen cihazlar. hd IPhone, ilk olarak IPhone 1 olarak çıkmasından sonra çok uzun bir süre geçti. Bu süre içerisinde ise karşımıza, sırasıyla IPhone 3G, 3GS, IPhone 4G, 4GS, IPhone 5G, 5GS, 5C ve son olarak bu yıl piyasaya sürülen IPhone 6 ve 6 Plus olmak suretiyle birçok cihaz piyasaya sürüldü. Ancak IPhone, kalitesini koruyup, her yıl en fazla 3 cihaz çıkartıp, fiyatlarını yüksek tutarak, satışlarında artışları izliyor. Böyle yaparak, güncelleme konusunda da sorun yaşamayan IPhone, çıkarttıkları modellerine uzun yıllar boyunca güncelleme olanağı sağlıyor.

İnsanlar ise, bir türlü IPhone’dan vazgeçemiyor. Piyasadaki belki de en pahalı telefon olmalarına rağmen, dünyanın her yerinde satışlarının düşmemesi ise, gerek kalitesini ortaya koymasını, gerekse insanların vazgeçememesini destekliyor. Apple, kendi işletim sistemini sistemiyle ve yüksek donanımlarıyla piyasaya sürdüğü telefonlarından desteği kesmemesiyle ve kendine has tasarımıyla; bununla beraber ilk dokunmatik telefonların üreticiliği olmasıyla da piyasanın zirvesindeki yerini hep koruyor. İnsanlar bu değişikliği ve kaliteyi hissetmelerinden dolayıdır ki; IPhone’u kullanmaya devam ediyor. Hatta şöyle bir söylenti olduğunu da görüyoruz; bir kere IPhone kullanan insanların, farklı cihazları kullanmakta zorluk çektikleri yönünde..
Böyle bir marka olmak elbette ki kolay değil. Hele bir de, birden fazla büyük rakiplerinizin olmasına rağmen böyle bir başarı elbette ki tesadüf değildir. Başladığından beri çizgisini bozmayan bu şirketin, hak ettiği noktada olması ise, kimseyi şaşırtmamalıdır. Sizlerde bu kaliteye katılıyor musunuz? Elbette ki farklı telefon firmalarının kullanıcıları kötüleyebilir ancak gerçeği değiştirmez.

4 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Neden iPhone Telefon" bu yazı 12 Mayıs 2015 tarihinde saat 00:24 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 100 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)