Neden “Emoji Keyboard” Uygulamasını Kullanmalıyız?

Blogolik Yazar tarafından 24 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Neden “Emoji Keyboard” Uygulamasını Kullanmalıyız?

Uygulamayı kurduk ve istediğimizi gerçekleştirdik. Fakat başka uygulama seçemez miydik? Tabi ki seçebilirdik, ama biz “Emoji Keyboard” uygulamasını seçtik. Neden mi? Çünkü Chrome’un mağazasında yer alan bazı uygulamalar tarayıcınıza zarar verebilir, bilgisayarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bunların yaşanmaması için Google Chrome’un kendisine ait olan bir uygulama seçtik. Uygulamayı Google gibi tecrübe sahibi ve dev bir şirket geliştirdiği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

“Emoji Keyboard” Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Uygulama whatsappta bulunan emoji karakterlerinin çoğunu içermektedir. Ayrıca “Emoji Keyboard” uygulamasının en ilginç özelliği ise diğer emoji klavyesi uygulamalarından farklı olarak, emojilerin rengini istediğiniz gibi değiştirebiliyor olmanızdır. Emoji klavyesinden seçtiğiniz emoji ilk olarak panoya kopyalanır ve daha sonra “Yapıştır” tuşu ile istediğiniz yazı metnine yapıştırabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Neden “Emoji Keyboard” Uygulamasını Kullanmalıyız?" bu yazı 24 Mart 2017 tarihinde saat 15:38 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 48 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)