Nasıl MASON Olunur?

Blogolik Yazar tarafından 2 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Nasıl MASON olunur?
Merhaba arkadaşlar bazı konularında araştırma yaparak sizlerle de paylaşmak istiyorum ara ara. Bugün merak ettiğim bir konu olan Nasıl MASON Olunur?  Sorusu ile ilgili biraz araştırma yaptım ve edindiğim bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu soruyu birkaç ayrı anlama çekebiliriz:

– Masonluğa girecek kişinin ne gibi bireysel nitelikleri olmalıdır?
– Masonluğa girebilmek için ne yapmak gerekir?
– Masonluğa alınacak olan bir kişi ne gibi işlemlerden geçer?
– Masonluğa giriş işlemi nasıl ve ne gibi bir yöntemle gerçekleşir?

Ülkemizde Masonluk denildiğinde hep kötü tarafa çekilmekte ve MASONLUĞUN bir tarikat olduğu kanatı yaygınlaşmıştır. Hatta bu tür insanlar kendilerini tepkilere karşı saklamaktadır.

Yahudilik ırka bağlı bir din olduğu için yayılması ve onlara hizmet eden kişilerinde sınırlı olmasından dolayı masonluk adı altında bazı kişilere teklif götürülmektedir ve kabul edenlerden hem faydalanılmak da hemde bu kişileri mevki sahibi yapmaktadırlar. Ülkemizde de bu tür insanları da kolaylıkla görebilirsiniz.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Nasıl MASON Olunur?" bu yazı 2 Mart 2016 tarihinde saat 23:25 sularında "Faydalı Bilgiler,Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 237 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)