Nascar Heat 4’e İlişkin Son Gelişmeler!

Blogolik Yazar tarafından 9 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Nascar Heat 4 yarış oyununa dair yeni bazı gelişmeler yaşandı.Oyun Eylül ayı içinde çıkışını gerçekleştirecek.

Bünyesinde dünyaca ünlü markalarının araçlarına yer verecek olan Nascar Heat 4 resmi bir trailer ile duyuruldu. Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre 704Games serinin yeni oyunu olan Nascar Heat 4’ü duyurmuş. Yapılan habere göre oyun içerisinde 150’den fazla araba, 38 farklı pist ve kariyer modu yer alacakmış. Geçmiş oyunlara göre pist haritaları ve geliştirilmiş görsellerin yanı sıra, daha geniş ve detaylı bir kariyer modu yer alacak.

Daha gelişmiş bir sürüş fiziğine sahip olacak olan yeni oyunda, Toyota Supra serisi de yer alacakmış. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan oyunda adrenalin dolu yarışlar yer alacak. Gece ve gündüz döngüsünün de yer aldığı yapımda oyuncular dilerlerse gece dilerlerse gündüz güneşli havalar da yarışlara katılabilecekler.

Farklı kamera açılarının da yer aldığı yapımda, oyuncular araç kokpitlerini de detaylı olarak inceleyebilecekler. Bakalım Nascar Heat 4 oyuncuların beğenisini kazanmayı başarabilecek mi?

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nascar Heat 4’e İlişkin Son Gelişmeler!" bu yazı 9 Temmuz 2019 tarihinde saat 23:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)