Nadide Hayat Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 15 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Nadide Hayat Film Fragmanı izle
Türkiye’de 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Nadide Hayat filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Demet Akbağ , Yetkin Dikinciler , Sadi Celil Cengiz , Tarık Tarcan , Burak Can paylaştığı ve yönetmenliğini Çağan Irmak yaptığı Nadide Hayat adlı filmde Demet Akbağ’ın yeni bir serüveni anlatılıyor. 1 Buçuk saat sürecek olan bu komedi tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Nadide Hayat Film Konusu
Nadide (Demet Akbağ), evlenir ve evlendikten sonra okulu bırakarak evinin kadını olmayı tercih edecektir. kocası ölmüş ve çocukları büyümüştür. Tüm hayatlarını onlara adayan Nadide kendisi için artık bir şeyler yapmanın vaktinin geldiğini düşünmektedir. Boş zamanını değerlendirebilmek için birçok kursa katılır ve  Nadide, buralarda mutlu olamaz. Ancak bir gün gördüğü haber ona aradığı fırsatı sunacaktır. Öğrenci affı sayesinde yıllar önce bıraktığı okuluna geri dönecektir. İşte tüm olay bundan sonra başlayacak gencecik okul arkadaşları ve karizmatik bir öğretmenle birlikte hayatını değiştirecek bir maceraya dönüşecektir.
Nadide Hayat Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Nadide Hayat Film Fragmanı izle" bu yazı 15 Aralık 2015 tarihinde saat 02:16 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 104 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)