MXGP Pro Bugün Oyuncuların Beğenisine Sunuldu!

Blogolik Yazar tarafından 29 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır.

Yarış tutkunları tarafından epey merak edilen MXGP Pro, bugün Steam platformu aracılığıyla, 77.07 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Oldukça gerçekçi bir motosiklet deneyimi sunacak olan MXGP Pro, oyunculara gerçek bir motor tamircisi gibi düzenleme ve kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Kaliteli bir fizik motoruna sahip olan yapım, yapay zekaya karşı en zorlu deneyimleri sunuyor. Tek oyunculu ve çevrimiçi oyunculu olarak oynanabilen yapım, bizleri açık modda rekabet dolu bir motor dünyasına götürerek farklı bir deneyim sunuyor.

Birbirinden farklı pist seçeneklerine sahip olan yapım, bizleri en iyi sürücü olabilmek için rekabet dolu bir atmosfere götürüyor. 6 farklı dil seçeneğine sahip olan oyun, Türkçe dil seçeneğine sahip değil. Oyunculara profesyonel bir deneyim sunan yapım, oyunculara detaylı bir özelleştirme deneyimi sunuyor. Oyun içerisinde bir motor tamircisi gibi düzenle, süspansiyonları, frenleri veya gaz pedalını kişiselleştirebilecek ve kendi tarzımıza uygun olarak ayarlayabileceğiz.

Oyun Windows 7 64 Bit ve üzeri işletim sistemleriyle uyumlu. Steam resmi sayfası üzerinden satın alınabiliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"MXGP Pro Bugün Oyuncuların Beğenisine Sunuldu!" bu yazı 29 Haziran 2018 tarihinde saat 22:44 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)