Mutlu Yıllar Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 13 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Mutlu Yıllar Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 18 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Mutlu Yıllar filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Amanda Seyfried , Olivia Wilde , Marisa Tomei , Diane Keaton , John Goodman paylaştığı ve yönetmenliğini Jessie Nelson yaptığı Mutlu Yıllar adlı filmde bir ailenin yeni yıl kutlamaları ve başlarına gelen olaylar anlatılıyor. 107 dakika sürecek olan bu komedi tarzında ki filmi 18 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Mutlu Yıllar Film Konusu
Yeni yıla bir komedi filmi ile girmeye ne dersiniz. Konusu tamamen yılbaşı olan bu komedi filminde Cooper ailesinin 4 kuşağı geleneksel Noel kutlamalarında bir araya gelmiştir. Her şey yolunda gitmez ve birtakım beklenmedik misafirler ve ters giden olaylar, aralarında hiç kopmayacak bağı ve bir aile olduklarını yeniden hatırlamalarına neden olacaktır. Hep birlikte bu komedi filmini izleyelim ve yılbaşına gülerek girelim. Filmi izledikten sonra düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Unutmayın sizin fikirleriniz diğer izlemeyenler için yol gösterici olacaktır.
Mutlu Yıllar Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Mutlu Yıllar Film Fragmanı İzle" bu yazı 13 Aralık 2015 tarihinde saat 22:46 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 51 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)