Mutfak Kara Tahta Modelleri

Blogolik Yazar tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Mutfak Kara Tahta Modelleri

Dekoratif ürünler artık sadece oturma odası ve salonlar için geçerli değildir. Kadınların aslında en çok vakit geçirdikleri mutfaklar da dekoratif ürünlerle daha şık hale gelmektedir.

Son zamanlarda oldukça güncel olan bir dekoratif ürün var; kara tahtalar. Vintage ürün olarak da akıllara gelen bu kara tahta ürünü mutfaklarda oldukça şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olmaktadır.

Kara Tahta Nasıl Dekore Edilir?

Öncelikle hangi duvara asmak istediğinize karar verin ve boyutunun ne kadar olması gerektiğine. Küçük ve sadece not alma olarak bir görünüm istiyorsanız 30×50 cm ebatlarında bir kara tahta tercih edebilirsiniz. Tebeşirle ya da tebeşir görünümlü beyaz kalemlerle tahtanıza istediğiniz notları alabilir, çocuğunuzun çizdiği sevimli figürlerle de sevimli bir hale sokabilirsiniz.

Duvarınızın büyük bir bölümünü kara tahta ile kaplamak istiyorsanız 150×200 cm ebatlarında tahta tercih edebilirsiniz. Bu kara tahtayı sadece yazı yazmak amaçlı kullanırsanız mutfağınızda biraz sıkıcı hava yaratabilirsiniz. Bu yüzden bir tarafını yazı ile diğer tarafını jüt ipi geçirdiğiniz küçük kare fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Hatta seçtiğiniz bu kara tahta oldukça büyük olduğundan süslemelere devam edebilirsiniz. Renkli ve 3lü küçük saksılara sevimli kaktüsleri ekerek yine jüt ipi ile tahtanızın bir bölümüne bunları monte edebilirsiniz.

Kara tahta ebatlarına karar verdiğinizde hem dekoratif mağazalarda hem internet sitelerinde kolaylıkla satın alabileceğiniz yerler bulabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Mutfak Kara Tahta Modelleri" bu yazı 6 Kasım 2017 tarihinde saat 20:24 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 106 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)