Motorola RAZR 2019 Hakkında Önemli Açıklama

Blogolik Yazar tarafından 23 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Motorola’nın yeni RAZR 2019 akıllı telefonuna dair merak edilen bazı konular vardı. Ünlü şirket duyuruda bulundu ve merak edilen konulara açıklık getirdi.

Katlanabilir bir yapıya sahip olan RAZR 2019 1500 dolarlık fiyatı ile 1980 dolarlık Samsung Galaxy Fold ve 2400 dolarlık Huawei Mate X gibi diğer büyük firmaların katlanabilir cihazlarına nazaran çok daha iyi bir alternatif oluşturuyor. Fiyat farkının bu kadar fazla olmasının en büyük sebebi ise şüphesiz RAZR’ın orta segment bir telefon olması.

Özelliklerine baktığımız zaman orta-üst segment cihazlar içinde kendine yer bulan RAZR 2019, 8 çekirdekli 2,2 GHz hızında Snapdragon 710 yonga setini kullanıyor. 6GB RAM’in yanı sıra 128 GB dahili depolamaya sahip olan cihaz 2510 mAh‘lik bir bataryaya sahip.

Motorola Razr’ın satışa çıkmasını merakla bekleyen kullanıcıların sürekli sorduğu Razr ne zaman satışa sunulacak? sorusuna cevap olması amacıyla Motorola:

“Kasım ayındaki tanıtımdan bu yana, yeni Motorola RAZR tüketicilerden benzersiz bir heyecan ve ilgi gördü. Talep yüksekti ve sonuç olarak arz tahminlerini hızla aştı. Motorola, tüketici talebini daha iyi karşılamak için RAZR’ın satış öncesi ayarlarını yapmaya ve zamanlamayı düzenlemeye karar verdi (satışa çıkacağı zamanı). Razr’ın piyasaya sürüldüğünde daha fazla tüketiciye ulaşabilmesi için uygun miktarı ve programı belirlemeye çalışıyoruz. Orjinal kullanılabilirlik hakkında ki zaman çizelgemizde fazla bir değişiklik beklemiyoruz.”

Motorola’nın yaptığı bu açıklamayla birlikte soru işaretleri de giderilmiş oldu.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Motorola RAZR 2019 Hakkında Önemli Açıklama" bu yazı 23 Aralık 2019 tarihinde saat 20:12 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)