Motorola, One Fusion Plus Telefonunu Çıkarmaya Hazırlanıyor

Blogolik Yazar tarafından 25 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Gelen son bilgiler Motorola’nın One Fusion Plus isimli yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını gösteriyor.

Henüz akıllı telefon diye bir tabir yok iken piyasaya sürdüğü telefonlar ile pazarda büyük bir paya sahip olan Motorola, tıpkı Nokia gibi eskilerin efsanelerindendir. Özellikle 1993-1996 yılları arasında akıl almaz bir sıçrayış yaşayan şirket, analog telefonlardan vazgeçemeyerek dijital dünyanın kurbanlarından biri oldu. Hatta son olarak 2014 yılında Lenovo‘ya satıldıktan sonra akıllı telefon piyasasında söz sahibi olmaya çalışan üretici, dikkat çekici modeller tanıtsa da eski şaşalı günlerine geri dönemedi.

Aradan geçen süre boyunca ciddi inovasyonlar ile karşımıza çıkan Motorola, Moto Z ile dikkatleri üzerine çekmiş, son olarak da RAZR ile akıllı telefon sektörünü geleceğe hazırlamıştı. Şimdi de Snapdragon 730 yongalı One Fusion Plus ile Haziran ayında karşımıza çıkacak olan şirket, yeni cihazını orta segmentte güçlü bir koz haline getirmek istiyor.

6.5 inç FHD+, paneli belirsiz bir ekran ile tanıtılacak olan yeni Motorola, Android 10 ile kutudan çıkacak. Aynı zamanda 4GB/6GB RAM seçenekleri ve 64GB/128GB depolama ile birlikte yeterli bir donanımla bizleri karşılayan One Fusion Plus, 64MP Samsung ISOCELL GW1 sensörlü ana kameraya sahip olacak. 5.000 mAh pil gücünü ve yukarıda belirttiğimiz gibi Snapdragon 730‘u da üzerinde barındıracak.

Aynı zamanda cihazın Snapdragon 710 yongalı ve daha düşük donanımlı bir sürümünün olacağı yapılan iddialar arasında boy gösteriyor. Bu düşük versiyonun 5.2 inç HD+ ekranlı olacağı, bu sayede de küçük telefon hasreti çeken insanların ilgisini çekeceğini de belirtebiliriz. Özellikle tek elle kullanım için daha uygun bir telefon arayanların dikkatini çekecektir.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Motorola, One Fusion Plus Telefonunu Çıkarmaya Hazırlanıyor" bu yazı 25 Mayıs 2020 tarihinde saat 19:53 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)