Motorola Nostaljik Tasarımlı Katlanabilir Telefon Geliştiriyor

Blogolik Yazar tarafından 3 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon kategorisinde Lenovo bünyesinde çalışmalarını sürdüren Motorola, nostaljik tasarımlı katlanabilir telefonuyla geliyor.

2019 Yılına girdik ve mobil pazarda büyük bir değişim yaşanmaya hazırlanıyor. Bu değişim takdir edersiniz ki; 5G ve katlanabilir ekranlı telefonlar tarafında olacak. Öncelikle Mobil Dünya Kongresi kapsamında Samsung katlanabilir ekranlı bir telefon ile karşımıza çıkacak. Huawei ve Xiaomi’nin ise ekran sorunlarından dolayı katlanabilir ekranlı telefon tanıtımını yaz aylarına bırakması bekleniyor. Motorola ise efsane telefonu RAZR serisinin en yeni üyesi Moto RAZR 2019 ile katlanabilir ekranlı telefonlarla geçmişten gelen alışkanlıkları birleştirmeye hazırlanıyor.

Moto RAZR 2019 katlanabilir ekranlı kapaklı ilk telefon olacak!
Render görselleri ortaya çıkan telefonun birçok kişi tarafından özlendiğini düşünüyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Motorola Nostaljik Tasarımlı Katlanabilir Telefon Geliştiriyor" bu yazı 3 Şubat 2019 tarihinde saat 17:04 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)