Motorola Edge+ Yüksek Performans Skoruyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 29 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Motorola’nın yeni amiral gemisi akıllı telefonu Edge+, yüksek performans skoruyla dikkatleri üzerine topladı.

Edge Plus isimli model, aldığı puanlar ile göz dolduruyor. Geekbench‘in eski algoritmasının tek çekirdek bölümünden 4.106 puan ve çoklu çekirdek bölümünden 12.823 puan alan telefon özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Telefona gücünü Qualcomm‘un yeni amiral gemisi modellerinde yer alan Snapdragon 865 yonga seti yer alacak. RAM konusunda ise telefonda tam 12 GB RAM bulunacak. Galaxy S20 modellerinin de 12 GB RAM ile geleceğini düşünürsek Motorola‘nın bu yıl devlere kafa tutacağını söyleyebiliriz.

Bu modelde şimdilik kaç kamera kurulumu yer alacağı bilinmiyor. Ancak bu denli güçlü bir modelde dörtlü kamera kurulumunun yer alacağını söyleyebiliriz. Uzun zamandır Android telefon pazarında üst segmentte sesi soluğu çıkmayan Motorola, bu yıl uzun süren sessizliğini bozacak gibi görünüyor. Telefonun ekran konusunda nasıl bir deneyim sunacağı da şimdilik gizemini koruyor. Muhtemelen bu modelde 90 Hz tazeleme oranlı AMOLED ekran yer alabilir. Ürünün 999 Dolar fiyat etiketiyle satılmasını beklediğimizi de belirtelim.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Motorola Edge+ Yüksek Performans Skoruyla Dikkat Çekti" bu yazı 29 Ocak 2020 tarihinde saat 20:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)