Moto G7 Akıllı Telefonu İçin Yeni Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 12 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Motorola markasının G7 akıllı telefonuna yönelik olarak yeni bir güncelleme paylaşıldı. İşte son gelişmeler…

7 Mayıs tarihinde başlatılan Android 10 güncellemelerini ilk olarak Brezilya pazarında ki cihazları için yayınlayan şirket, bu işi oldukça problemsiz bitirmek istiyor. Bu sebepten ötürü ay sonuna kadar sürecek olan dağıtım süreci, ay sonunda tüm Moto G7’leri Android 10 ile buluşturacak.

QPU30.52-16-2 seri numaralı bir güncellemeyi Moto G7 kullanıcıları için yayınlayan Motorola, Android 10’un tüm yeniliklerini de bu cihaza sunuyor. Karanlık Mod, Gelişmiş Navigasyon Tuşları, Akıllı Yanıtlar ve Geliştirilmiş izin kontrolleri gibi birçok yenilik ile orta segmentte Motorola’nın elini güçlendiren cihazı baştan tasarlayan güncelleme, tüm Moto G7’lere ulaştıktan sonra kaynak kodları ile bir kez daha karşımıza çıkacak.

Bu güncellemeyi edinmek daha iyi bir Moto G7 kullanımı açısından önem arz ediyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Moto G7 Akıllı Telefonu İçin Yeni Güncelleme Çıktı" bu yazı 12 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:12 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)