Mortal Kombat X’e Tanya Adında Yeni Bir Karakter Geliyor

denizli tarafından 27 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

 

Mortal Kombat’a bir karakter daha eklendi.

Mortal Kombat, oyun severler tarafından karakter azlığı hasebiyle hep tenkit edilmişti. Bunun üzerine oyunun yapımcıları, hem fanlarının gönlünü kazanmak hem de dünya çapında bilinen bir isim olan 13. Cuma filminden anımsayacağınız Jason’ı Mortal Kombat X’e kazandırmıştı. Şirketin yöneticisi olan Ed Boond, Mortal Kombat X’e yeni bir karakterin daha geleceğini duyurdu. Tanya ismindeki bu karakter, Haziran ayından itibaren oyuna dahil olacak.

Şayet oyunun Kombat Pack sürümüne sahipseniz, Tanya karakterini ücret ödemeden seçip oynayabileceksiniz. Şayet bu pakete sahip değilseniz, DLC satın almak zorundasınız.

1

Tanya karakteriyle beraber yayınlanacak olan DLC, PS4, Xbox One ve PC platformlarına aynı anda gelecek. Ayrı olarak Tanya dışında Predator ve Tremor karakterlerinin de önümüzdeki vakitlerde oyuna katılması bekleniyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Mortal Kombat X’e Tanya Adında Yeni Bir Karakter Geliyor" bu yazı 27 Mayıs 2015 tarihinde saat 15:25 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)