Mortal Kombat X Mobile Geliyor Mu?

denizli tarafından 3 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Mortal Kombat X daha önce pc ve konsol’ a geleceğini duyurmuştu şimdide yeni yaptıkları açıklamaya göre iOS ve Android platformlarına da geleceğini duyurdu!

NetherRealm Studios tarafından geliştiren Mortal Kombat X bizlere grafik şöleni yaşatacağının sinyallerini oynanış videoları ile vermişti. Nisan ayında PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’a çıkacak olan Mortal Kombat’ın iki yeni platforma daha çıkacağı müjdelendi.

Mortal Kombat X Nisan ayında iOS ve Android platformlarına da geleceği ve oyunun yapımını Warner Bros.’un üsteleneceği açıklandı. Üst düzey grafikleri ile mobil cihazların sınırlarını zorlayacak olan MK X için bir de merak uyandıran video yayınlandı.

Kart biriktirme ve dövüş dinamikleri üzerine kurulu olacak Mortal Kombat X, iOS ve Android platformlarına ücretsiz olarak gelecek ancak uygulama içi satın alma seçenekleri oyunda yer alacak.

5 sene önce yazılmıştır.
"Mortal Kombat X Mobile Geliyor Mu?" bu yazı 3 Mart 2015 tarihinde saat 16:32 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 77 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)