Monster Notebook Youtube Kanalı

Blogolik Yazar tarafından 10 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Monster Notebook Youtube Kanalı

Monster, Fokus Bilgisayar’a ait bilgisayar, laptop, notebook ve bu ürünlerin bileşenleri ile ilgilenen uluslararası bir üretim markasıdır. Genel olarak laptop üretimi üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Monster firmasının genel görüşü güvenilir ürünler üretmek, güvenilir iş ortaklarıyla iş birliği içinde olmak, kaliteli hizmet sunmak, müşterilerinin beklentilerini görebilecek ve bu beklentilere karşılık verebilecek profesyonel bir kadro ve bu kadronun sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak modern bir yönetim anlayışı oluşturmaktır. Bu sayede ürünlerini en iyi performans ve kalite ile sunabileceklerdir. Ürettikleri bu ürünlerin uluslararası alanda en ekonomik bilgisayarlar olması konusunda tüketiciye destek vermektedirler.

Monster marka notebook’larda Nvidia’nın en gelişmiş ekran kartları, 16 GB’a kadar yükseltilebilen DDR3 Ramlar, yeni nesil İntel işlemciler ve güçlü çift fanlı soğutucu sistemleri kullanılarak kullanıcılara en iyi performansta ürünler sunulmaktadır.

 Monster Notebook Youtube Kanalı

28 ARALIK 2010 tarihinde açılan bu youtube kanalında üretilen ürünlerin test videolarını, farklı ürünlerin karşılaştırmalarını, ürünlerde ki iyi ve kötü yanların değerlendirip eksiklerin giderilmesi hakkında ki görüşlerini bildirip, çıkarılan son sürüm oyunların denemelerinin yapıldığı videolar bulunmaktadır. Bu videolar eğitici ve eğlendirici olmaktadır. Bu sayede ürünleri daha iyi tanıyabileceksiniz. Ayrıca bilgisayar araç ve gereçlerini de inceleyip değerlendirmesinin yapıldığı videolar da bulunmaktadır. Bu araç gereçlerin de iyi ve kötü olduğu taraflarını da sizlere sunarak alacağınız ürünü her yönüyle inceleme fırsatı bulmuş olacaksınız.

3 sene önce yazılmıştır.
"Monster Notebook Youtube Kanalı" bu yazı 10 Nisan 2016 tarihinde saat 14:44 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 115 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)