Monster Hunter: World Yeni Güncellemesi Oyuncuların Beğenisine Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 21 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanların dikkat çeken oyunlarından Monster Hunter: World için çıkan yeni güncelleme oyuncuların beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

Capcom tarafından Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulan güncelleme kamera özellikleri hakkında yenilikleri oyuncularla paylaşıyor. Oyunculara yeni fare kontrol seçenklerini sunan geliştirici ekip bizlere kamera açılarını da ayarlama fırsatı veriyor. Gelen güncelleme ile oyuncular oyun içi kamera için daha fazla kontrol seçeneklerine sahip olacaklar. Güncelleme notlarına göre oyuna gelen yeni kontrol özelliği bilgisayar standartlarına uygunmuş.

Oyuncular seçenekler menüsünden kontoller sekmesine giderek fare kontrol şemalarını görebilir ve şemalar arasında geçiş yapabilirler. Ayrıca hassasiyet ayarları da seçenekler menüsü altında bulunuyor. Dileyen oyuncular bu menüden kamera sekmesini seçerek ayarları yapabilirler.

Unutmadan hatırlatalım, oyunun Autumn Harvest Fest etkinliği de bugün başladı.Söz konusu etkinlik yaklaşık iki hafta sürecek olup 4 Ekim tarihinde sonlanacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Monster Hunter: World Yeni Güncellemesi Oyuncuların Beğenisine Sunuldu" bu yazı 21 Eylül 2018 tarihinde saat 15:29 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)