Modaya uygun giyinme videoları 2015

denizli tarafından 3 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

Bedeninizi tanıdığınızda modaya uygun giyinmenin doğru seçim yapmanın videoları aslında kendine yakışanı bulup giymek olduğunu göreceksiniz. Ve karşınızda trend birini gördüğünüzde, modaya uygun parçaları ustaca bir araya getiren birini bulacaksınız, aynaya baktığınızda göreceğiniz şey bu olacak! Elbette ki öncesinde hem bedeninizi tanımalı hem de modayı doğru takip etmeniz gerekir. Kemer, bileklik, kolye ve küpeler kadar ayakkabı ve çantanın da trend olmak için kullanabileceğiniz detaylar olduğunu unutmamalısınız. Ancak hem kolye hem kemer hem küpeler vs tamamı dikkat çekici olmamalıdır. Sadece bir şey dikkat çekmeli. Ojeniz, kolyeniz, çantanız veya ayakkabınız. Her şey ben buradayım derse, şık değil rüküş olursunuz.

Beden tipinizi görmeniz gerekir, göbeğiniz varsa tunik tercih etmeli, üst bedeniniz uzunsa elbise kullanmalı, alt bedeniniz toplu ise mutlaka ikili takımlarla kombin yapmalısınız. Beden yapınızı tanımanın ötesinde, renkleri de doğru kullanmanız gerekir. Açık tenli iseniz her rengi giyebilirsiniz ancak esmerlerin her rengi kullanmaması gerekir. Moda hangi rengi işaret ediyorsa siz o rengi kullanın ancak elbise olarak değil, takılarınızda veya saç aksesuarlarınızda değerlendirin. Mutlaka rengi kullanmak zorunda hissediyorsanız ve rengi üzerinizde bulundurarak da modaya uygun kombinler gerçekleştirebilirsiniz. Trend renkleri ve parçaları bedeninize ve size uygun olmasalar dahi, üzerinizde bulundurmanızın da sizi şık yapacağını bilmelisiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Modaya uygun giyinme videoları 2015" bu yazı 3 Şubat 2015 tarihinde saat 00:38 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 151 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. kenan dedi ki:

   eminim herkes modaya uygun giyinmek ister.

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)