Mobil Oyunculuk Giderek Yaygınlaşıyor

Blogolik Yazar tarafından 6 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Mobil oyunlara olan ilginin artmasıyla beraber sosyal medya kullanımının azaldığı ortaya çıktı.

en sık kullanılan uygulamalar sosyal medya ve alışveriş uygulamalarıyken bu durum el değiştirmeye başladı ve mobil oyuncular hem reklam alışkanlıklarını hem de eğlence sektörünü yeniden şekillendirmeye başladı. Avrupa ve Amerika’da yapılan geniş çağlı bir araştırmada sosyal medya kullanımının düştüğü ve mobil oyun kullanımının arttığı ortaya çıkartıldı.

Birçok reklam üreticisi artık dijital ortamlarda yapılan reklamlara odaklanmış durumda. Mobil uygulama kullanım oranlarında sosyal medya ve alışveriş siteleri halen en tepede yer alsa da mobil oyun kullanım oranları sürekli olarak bu iki uygulamadan çalıyor. Şu an özellikle yaşı 30 ve altında olan kimselerin mobil oyunlara çok büyük bir ilgi gösterdiğinin altını çizmek gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mobil Oyunculuk Giderek Yaygınlaşıyor" bu yazı 6 Mart 2019 tarihinde saat 20:33 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)