MLB The Show 20 PlayStation 4 İçin Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 21 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

MLB The Show 20 oyununa dair heyecan verici bir duyuru yapıldı. Oyunun PlayStation 4 platformu için çıkacağı açıklandı.

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici SIE San Diego Studio, beyzbol oyunu MLB The Show 20’yi PlayStation 4 için duyurdu. 17 Mart 2020’de çıkacak. Kapakta Javier “El Mago” Baez yer alacak. Javier “El Mago” Baez 2018 sezonunda .290 vuruş ortalaması ile 34 home run ve 111 RBI gerçekleştirdi.

MLB The Show 20 oynamak için ve ödüller kazanmak için heyecan verici yeni yollar ve daha fazla özelleştirme seçeneği ile şu ana kadarki en büyük ve en iyi MLB The Show olacağını iddia ediyor. Oyuncular detaylı bir RPG deneyiminde kendi beyzbol mirasınızı yazabilecek ya da çevrimiçi maçlarda rakipleriyle mücadele etmek için hayallerindeki takımı kurup yönetebilecek. Oyunun en kısa sürede ön siparişler için aktif hale getirilmesi beklenmekte.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"MLB The Show 20 PlayStation 4 İçin Çıkıyor" bu yazı 21 Ekim 2019 tarihinde saat 20:49 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)