Mısır Tanrıları 26 Şubat 2016 Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 10 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır.

Mısır Tanrıları 26 Şubat 2016 Fragmanı

Türkiye’de 26 Şubat 2016 tarihinde vizyona girecek olan Mısır Tanrıları filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Gerard Butler , Geoffrey Rush , Nikolaj Coster-Waldau , Rufus Sewell , Bruce Spence paylaştığı ve yönetmenliğini Alex Proyas yaptığı Mısır Tanrıları adlı filmde kötü kalpli karanlıklar tanrısının ülkeyi getirdiği hal ve yaşanılanlar anlatılıyor. 100 dakika sürecek olan bu aksiyon,fantastik, macera  tarzında ki filmi 1 Şubattan itibaren izleyebilirsiniz.

Mısır Tanrıları Konusu
Kötü kalpli karanlıklar tanrısı Set (Gerard Butler) Mısır ülkesinin tahtını ele geçirdikten sonra bu barış içinde yaşayan ülkeyi tam bir kaos ve yıkıma sürüklemiştir. Bu barbar lidere kimse karşı çıkamamaktadır. Ancak genç bir hırsız olan Bek (Brenton Thwaites) Set’in elinde bulunan sevgilisini kurtarmak ve dünyayı karanlığın şerrinden korumak için Horus (Nikolaj Coster-Waldau) adında bir başka tanrı ile güçlerini birleştirirler.
Mısır Tanrıları Fragmanı

3 sene önce yazılmıştır.
"Mısır Tanrıları 26 Şubat 2016 Fragmanı" bu yazı 10 Şubat 2016 tarihinde saat 23:32 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 47 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)