Milli Piyango 9 Şubat Çekiliş Sonuçları

Blogolik Yazar tarafından 8 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır.

Milli Piyango 9 Şubat Çekiliş Sonuçları
Merhaba arkadaşlar herkesin hayallerini süsleyen büyük ikramiye bakalım 9 şubat 2016 hangi şehirlere çıkacak. Milli Piyango 9 Şubat Çekiliş Sonuçları, Milli Piyango 9 Şubat Nereye Çıktı? Hepsi ve daha fazlası haberimizin detayında.

Milli Piyango 9 Şubat Çekiliş Sonuçları
Milli piyango 9 Şubat 2016 Tarihinde çekilir çekilmez bu sayfamız üzerinden sizinle paylaşacağız. Bildiğiniz gibi 26 Ocakta yapılan çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan şanslı numaralar 532670 Şeklinde olmuştu.

Büyük ikramiye kazanan il – ilçe: ANKARA-MERKEZ, ANTALYA-MERKEZ, İSTANBUL-MERKEZ, İSTANBUL-MERKEZ

2000000 TL ikramiye kazanan numaralar

532670

Bakalım bu çekilişte hangi şehirler gülen taraf olacak. Sizde biletler tükenmeden gidip şanslı numaralarınızı alabilirsiniz. Merak ettikleriniz ve sormak istediklerinizi bu konu altından bize sorabilirsiniz. 9 Şubatta yapılacak olan çekiliş sonucunu resmi sonuçlar açıklanır açıklanmaz sizinle paylaşacağız.

3 sene önce yazılmıştır.
"Milli Piyango 9 Şubat Çekiliş Sonuçları" bu yazı 8 Şubat 2016 tarihinde saat 23:52 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)