Microsoft’da Tam Sürüm Dönemi

denizli tarafından 25 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

Microsoft un yeni şatış programıyla artık demo ve reklamı uygulamalara yer vermeyecek.

Microsoft, Signature Edition isimli yeni bir satış programını tanıttı. PC satın aldığında içinden çıkan demo ve reklam yazılımları nedeniyle ekranında sürekli pencereler kapatmak zorunda kalan, performans sorunları yaşayan kullanıcıların şikayetleri göz önüne alınarak hazırlanan Signature Edition formatına göre, üreticiler içinde hiçbir demo veya reklam yazılımı barındırmayan, saf Windows işletim sistemini yükleyerek PC’yi kullanıcıya ulaştırıyorlar. Bu sayede PC hem temiz kalacak, hem de performansı önemli ölçüde artacak.

Bir anlamda, Google’ın “Google Play Edition” cihazları sunduğu sisteme benzeyen bu format hem laptop’lar hem de Surface tabletler için geçerli olacak. Bilindiği gibi cihazların Google Play sürümleri saf Android ile geliyor ve içlerinde ekstra yazılımlar barındırmıyor.

Pek çok üreticinin şimdiden satışa çıkardığı Signature Edition modelleri, normal modellere oranla sadece bir kaç dolar yüksek fiyatla satılıyor. Microsoft tarafından satışa çıkarılan bu modeller,  aynı üreticinin aynı modeline göre biraz daha yüksek fiyata sahip olmasına rağmen PC içinde demo antivirüs değil, full lisanslı antivirüs veya full ofis yazılımları bulunuyor.

Ancak şuan, ülkemizi için geçerli değil…

5 sene önce yazılmıştır.
"Microsoft’da Tam Sürüm Dönemi" bu yazı 25 Şubat 2015 tarihinde saat 17:43 sularında "Programlar" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)