Mi ve Redmi’nin Ayrılması Akıllı Telefon Kategorisini Karıştırdı!

Blogolik Yazar tarafından 3 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi Mi ve Redmi’nin birbirlerinden ayrıldığı yönündeki iddialardan sonra Redmi cephesinden bir açıklama geldi.

Az önce yapılan duyuru ile hayata geçen bu durum için Lei Ju şunları söyledi;

“Redmi markası olarak daha uygun fiyatlı ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor ve bu ürünleri online olarak satıyoruz. Mi markası ise daha üst segment ürünler ile ürün çeşitliliği sunarken bu ürünleri perakende olarak satmayı uygun görüyoruz. Bundan dolayı da farklı ürünle ve farklı satış stratejilerinin olduğu ürün guruplarını birbirinden ayırıyoruz”

Bu açıklama ile Redmi serisinin Xiaomi bünyesinden ayrılmasının ekonomik tarafta şirkete ne sunacağını hep birlikte göreceğiz. Bu ayrılmanın Oppo & Vivo gibi mi yoksa Huawei & Honor gibi mi olacağını ise zaman içinde hep birlikte öğreneceğiz. Bakalım ilerleyen süreçte konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi ve Redmi’nin Ayrılması Akıllı Telefon Kategorisini Karıştırdı!" bu yazı 3 Ocak 2019 tarihinde saat 21:06 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)