Mi Security Artık Play Store’dan Yayınlanıyor

Blogolik Yazar tarafından 4 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin önemli yazılımlarından biri olan Mi Security bundan sonraki süreçte Play Store üzerinde de yayınlanacak.

Mi Security uygulaması, bildiğiniz üzere Xiaomi cihazlarının olmazsa olmaz aracıdır; Bu uygulama sayesinde temizleyici, pil tasarrufu, uygulama kilidi gibi ihtiyacınız olan bütün yardımcı araçlara erişebilmeniz mümkün oluyor. Bunun yanı sıra Antivirüs ve risk koruması ile de, dış kaynaktan gelen herhangi bir siber saldırıya karşı cihazınız koruma altına alınıyor.

Xiaomi’nin Güvenlik uygulaması, akıllı telefonlarımıza hep sistemin bir parçası olarak geldi. Ancak uygulamasını daha kolay ve hızlıca güncellemek isteyen Çinli şirket, bugünden sonra uygulamanın yeni sürümlerini, Google Play Store üzerinden yayınlayacak. Böylece kullanıcılar yazılıma daha kolay bir şekilde erişebilmiş de olacak.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Security Artık Play Store’dan Yayınlanıyor" bu yazı 4 Temmuz 2020 tarihinde saat 12:13 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)