Mi Mix 4 Şarj Hızı Bakımından Etkileyici Olacak

Blogolik Yazar tarafından 29 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin titizlikle üzerinde çalıştığı yeni telefon Mi Mix 4’e dair pek çok detay ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Mix4 hakkında açıkçası şirket cephesinden detaylar elde etmek şu an çok zor. Ancak kullanıcıların sosyal medya platformlarından Xiaomi yetkililerine yönelttiği sorular sayesinde şu an bazı kırıntılar elde edebiliyoruz.

Eğer Mi Mix4’ü satın almak gibi bir düşüneniz varsa size iyi bir haber verelim. Xiaomi ürün müdürü Wang Teng Thomas’a Weibo üzerinden Mi Mix4’ün Xiaomi Mi 9’dan daha hızlı şarj olup olmayacağı soruldu.

Wang Teng soruya “elbette!” yanıtını verdi. Mi 9 şu anda 27W kablolu ve 20W kablosuz hızlı şarj desteğine sahip. Kablosuz bağlantı noktasında Mi 9 şu an en hızlısı konumunda ve mevcut standartlarda daha hızlısı mümkün görünmüyor.

Ürün müdürünün açıklamasından Mi Mix 4’ün kablolu şarj hızında bir artışın yaşanacağını anlayabiliriz. Xiaomi’nin 100w gücündeki Super Charge Turbo teknolojisini telefonda beklemek hayalcilik olur, ancak bazı rakiplerde olduğu gibi Mi Mix4’te de 40-50w aralığında bir hızlı şarj teknolojisi kullanılabilir. Bakalım Xiaomi nasıl bir yol haritası izleyecek?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Mix 4 Şarj Hızı Bakımından Etkileyici Olacak" bu yazı 29 Temmuz 2019 tarihinde saat 01:48 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)