Mi Mix 4 Modelinde Yer Alan Özellikler Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanlarda dikkat çeken telefon markalarından Xiaomi, yeni Mi Mix 4 cihazıyla bir hayli iddialı geliyor.

Telefonda Samsung üretimi 2K çözünürlüğünde 120Hz ve HDR10 desteğine sahip Super AMOLED ekran kullanılacak. Ekran boyutu şu an için belirtilmiyor.

Mi Mix 4’ün işlemci biriminde beklendiği gibi Snapdraogn 855 yer alacak. Bellek birimleri arasında 16 GB RAM ve 1 TB (UFS 3.1) depolamanın olması bizlerde şaşkınlık yaratmadı değil.

Telefonda dört arka kamera olacak ve ana kamera 64 megapiksel görünüyor. Sızıntı ilginçtir ki Mi Mix 4’ün DxOMark testinden 115 puan olacağını belirtiyor.

HFNAS çipine sahip çift stereo hoparlör, IP68 sertifikası, 4.500 mAh büyüklüğünde pil, 100w hızlı şarj desteği ve 50w kablosuz hızlı şarj gibi detaylara baktığımızda bunların bazılarının gerçek olmayacağını düşünüyoruz. Buna dair kesin bilgileri öğrenebilmek için ise biraz daha beklememiz gerekiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Mix 4 Modelinde Yer Alan Özellikler Paylaşıldı" bu yazı 16 Mayıs 2019 tarihinde saat 21:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)