Mi Mix 2S Modeli İçin Android Güncellemesi Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 17 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası tarafından bir güncelleme daha sunuldu. Mi Mix 2S akıllı telefonunu hızlandıran önemli bir güncelleme paylaşıldı.

Çerçevesiz tasarımıyla göz dolduran Mi Mix 2 aynı zamanda Xiaomi’nin Android 9 Pie güncellemesini alan ilk telefon oldu. Güncellemesinin bir sonraki durağının Mi 8 olduğu tahmin ediliyor.

Uyarlanabilir parlaklık kontrolü, yapay zeka ile daha gelişmiş pil yönetimi, dijital sıhhat için akıllı öneriler, kullanım limitleri (uygulama bazında süre sınırı belirleme) ve daha iyi tam ekran kullanımı güncelleme kapsamında yer alan önemli gelişmeler. Bunların yanında güncelleme sonrası uygulama yüklemelerinde ciddi bir hızlanma göze çarpıyor. Yine uygulamalar arası geçiş daha kolay hale geliyor.

Güncelleme portre modu çekimlerinde özellikle kenarlar bazı küçük iyileştirmeler içeriyor. Bunun yanında güncellemeye yeni zil sesleri dahil ediliyor. Bu kadar fazla özelliğin sunulduğu bu güncellemeyi muhakkak gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Mix 2S Modeli İçin Android Güncellemesi Paylaşıldı" bu yazı 17 Ekim 2018 tarihinde saat 23:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)