Mi Max 3’ün Özelliklerinin Hangi Tarihte Duyurulacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 12 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Mi Max 3 ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Telefon 19 Temmuz tarihinde resmen tanıtılacak ve böylece tüm özellikleri ortaya çıkacak.

Akıllı telefon duyuruları hız kesmeden devam eden Xiaomi, Mi Max 3 için davetiye dağıtımını başlattı. Bir tablet kadar büyük olacak Xiaomi Mi Max 3, 19 Temmuz’da Çin’de düzenlenecek bir etkinlik kapsamında resmiyete kavuşacak.

Daha önce birçok sızıntıya konu olan, teknik özellikleri belgelendirme kuruluşu TENAA tarafından onaylanan ve son olarak satış kutusu şirket CEO’su tarafından paylaşılan Mi Max 3, Xiaomi’nin bugüne kadarki en büyük ekranlı telefonu olacak.

Cihazda 6.99 inç büyüklüğünde Full HD + çözünürlüklü bir ekran yer alacak. Mi Max 2 ile kıyaslandığında ekranda ciddi bir büyüme göze çarpsa da, incelenen çerçevelerle birlikte benzer kasa ebatları yakalanacak.

Telefona çift arka kamera eşik edecek. Parmak izi okuyucusunun arka bölüme yerleştirildiği Mi Max 3’ün işlemci biriminde Snapdragon 636 kullanılacak. Xiaomi ayrıca telefonun Snapdragon 710 işlemcili Pro seçeneğini de hazırlıyor.

Aslında telefon ile ilgili daha önce çok fazla sızıntı ortaya çıktı ve bunlardan da fazla teknik özellik bilgisine ulaşıldı. Bu sebeple Mi Max 3 için gerçekleştirilecek olan tanıtımın biraz da formalite icabı olduğunu söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Max 3’ün Özelliklerinin Hangi Tarihte Duyurulacağı Belli Oldu" bu yazı 12 Temmuz 2018 tarihinde saat 21:59 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)