Mi Band 4 Hakkında Heyecan Verici Yeni Gelişmeler Yaşandı

Blogolik Yazar tarafından 10 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi yakında Mi Band 4 akıllı bilekliğini piyasaya sürecek olup cihaza dair yeni bazı gelişmeler yaşandı.

Yakında tanıtılacak Mi Band 4’ün bu defa resmi görüntüleri internete servis edildi. Muhtemelen birçok kişinin alım listesinde olan bileklik selefine benziyor, fakat daha fazla işlevsellik sunacak. Her şeyden önce Mi Band 4’te renkli ekran göreceğiz. Renkli ekran kuşkusuz bilekliğe yeni bir hava getirecektir.

Bir diğer gelişmede bilekliğin akıllı bir asistan sayesinde sesli komutları yerine getirecek olması. Henüz kesin değil, ancak Mi Band 4’ün global versiyonunda Google Asistan desteği görebiliriz. Müzik çalar kontrolleri zenginleştirilen bileklikte şarkıları çalmak, durdurmak, ilerletmek daha kolay hale gelecek.

Yakın zamanda çıkış yapacak Mi Band 4’ün can alıcı özelliği bir kez daha fiyatı olacaktır. Mi Band 3’ü 30 $’dan satışa sunan Xiaomi’nin Mi Band 4’ün belirleyeceği fiyatın 35- 40 $ seviyesinde olması bekleniyor. Artık gözler bileklik için yapılması beklenen resmi açıklamaya çevrilmiş durumda.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Band 4 Hakkında Heyecan Verici Yeni Gelişmeler Yaşandı" bu yazı 10 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)