Mi Band 3i Modelinin Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 19 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin yeni Mi Band 3i akıllı bilekliğinin ne zaman tanıtılacağına dair yeni bilgiler var. İşte detaylar…

Xiaomi dünya genelinde milyonlarca adet satan Mi Band bileklik serisine yeni bir model daha dahil edeceğini açıkladı. Xiaomi Mi Band 3i ismini alacak bilekliğin tanıtım tarihi açıklandı.

Xiaomi, akıllı bilekliğin tanıtım tarihini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. 21 Kasım tarihinde görücüye çıkacak Mi Band 3i’nin hangi teknik özelliklere sahip olacağı ise şu an için bilinmiyor.

Mi Band 4 ile kıyaslandığında, Mi Band 3i’nin bazı özelliklerinin kesintiye uğrayıp fiyatının daha düşük seviyede tutulacağını düşünüyoruz.

Mi Band 3i’nin tanıtımına artık çok kısa bir süre kaldı ve süre zarfında Xiaomi’nin sosyal medya hesaplarından bilekliğe dair bilgilendirici paylaşımlar geleceğini söyleyebiliriz. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi Band 3i Modelinin Ne Zaman Tanıtılacağı Belli Oldu" bu yazı 19 Kasım 2019 tarihinde saat 22:10 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)