Mi 9T Telefonu İçin Android Güncellemesi Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 23 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi, Mi 9T akıllı telefonuna yönelik Android güncellemesini paylaştı. İşte habere dair tüm detaylar…

Xiaomi son dönemde güncelleme konusundaki en agresif üreticilerden birisi konumuna geldi. MIUI 10 güncellemesini neredeyse tüm telefonlarına veren ve daha sonra da Android 10 güncellemelerine başlayan Xiaomi bugün Xiaomi Mi 9T Android 10 güncellemesini de bizlere sunuyor.

Ülkemiz pazarında rekor satışlar gerçekleştiren Mi 9T serisinin Android 10 güncellemesini MIUI 11 arayüzü ile aldığını da belirtelim. Güncelleme MIUI 11.0.4.0 sürümü ile ilk kez kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ocak 2020 güvenlik güncellemesini de Google‘a inat yapar gibi yayımlayan Xiaomi‘yi bu noktada tebrik etmek gerekiyor.

Daha önceden söylediğimiz gibi entegre karanlık mod yazılım ve uygulamalara getiriliyor. Yeni Vlog işlevi, sanal asistandaki iyileştirmeler, yeni menüler ve yeni simgeler ile birlikte arayüzün akıcılığı önemli bir şekilde artıyor. Güncelleme henüz ülkemizde aktif değil ancak kısa bir süre içerisinde aktif olması bekleniyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 9T Telefonu İçin Android Güncellemesi Yayınlandı" bu yazı 23 Ocak 2020 tarihinde saat 22:33 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)