Mi 9 Pro 5G Telefonu Yeni Yazılım Güncellemesini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 2 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Gelen bilgiler Xiaomi Mi 9 Pro akıllı telefonu için yeni yazılım güncellemesinin çıktığını gösteriyor. İşte güncellemeye ilişkin detaylar…

MIUI 12 arayüzünü beta olarak kullanıcılarına sunmaya devam eden Xiaomi, geride bıraktığı Mi 9 Pro ‘yu da unutmadı. Çinli teknoloji devi, uzun bir aradan sonra nihayet bu cihazı için de Android 10 tabanlı yeni bir güncelleme yayınladı.

MIUI 11 arayüzü ile gelen bu güncelleme cihazlarımıza Nisan güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. Ayrıca, güncelleme değişiklik listesinde, Android 10‘a sahip kullanıcıların bazı uygulamalarda uyumsuzluk sorunu yaşayabileceği söyleniyor. Bunun içinde yapmanız gereken tek şey, uygulama mağazasına girip tüm uygulamalarınızı güncellemek olacak.

Bildiğiniz üzere bu cihaz Android 10 tabanlı MIUI 12 güncellemesini Çin’de beta olarak almaya devam ediyor. Bir süre sonra global çapta da aktif hale gelmesi bekleniyor.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 9 Pro 5G Telefonu Yeni Yazılım Güncellemesini Aldı" bu yazı 2 Haziran 2020 tarihinde saat 10:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)