Mi 9 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı Bile!

Blogolik Yazar tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi markası Mi 9 akıllı telefonu için yeni bir güncelleme duyurusu yaptı.

Mi 9 Çin’de satışa sunulur sunulmaz ilk güncellemesini aldı. Güncelleme, DxOMark tarafından 103 puan alan üçlü kamera için önemli gelişmeler içeriyor. Öncelikle kameraya artık yapay zeka tarafından yönetilen bazı yeni modlar eklendi. Kamera tarafındaki bir diğer önemli işlev ise video kayıt işlemi sırasında fotoğraf çekiminin dahil edilmesi oldu.

Güncelleme sonrası Xiaomi Mi9’da gözler görülür bir değişiklik de dikkat çekiyor. MIUI 10 10.2.11.0 yapı numarasına sahip olan güncelleme Mi 9’daki çentiği değiştirdi. Yeni çentik yapısına yabancı değiliz, benzerini daha önce OnePlus 6T ve bazı Oppo telefonlarda gördük. Açıkçası bu haliyle çentiğin daha güzel göründüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

Yayınlanan yeni MIUI güncellemesini edinmenizi tavsiye ederiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 9 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı Bile!" bu yazı 27 Şubat 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)