Mi 9 İçin Ay Modu Özelliği Kullanımda

Blogolik Yazar tarafından 1 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi Mi 9 akıllı telefonu yeni bir güncelleme aldı ve ay modu özelliğine kavuştu.

Telefon için kısa süre önce Çin’de bir ilk güncelleme yayınlandı. Güncelleme çok geçmeden bu defa Avrupa’da dağıtıma sunuldu. Konuya ilişkin bilgilendirme MIUI’nun Facebook sayfasından yapıldı.

Güncelleme beklendiği gibi Mi 9’daki çentiğin yapını biraz değiştiriyor. Yeni görünüm OnePlus 6T’deki çentiğin neredeyse aynısı. Güncelleme ek olarak Xiaomi’nin tanıtım esnasında gösterdiği Ay modu özelliğini de getiriyor.

Ay Modu, normal bir akıllı telefonla görülmesi oldukça zor olan detayları yakalayarak Ay’ın fotoğraflarını çekmenize olanak sağlıyor. Bu özellik aynı zamanda geceleri çok uzaktaki insanların fotoğraflarını çekerek etkileyici sonuçlar da elde ediyor. Güncelle ayrıca hareketli nesnelerin kaydı esnasında video çekim kalitesini artıyor. Ay modu kullanıclıarın oldukça işine yarayacak gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 9 İçin Ay Modu Özelliği Kullanımda" bu yazı 1 Mart 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)