Mi 8 Telefonu Android Pie Sürümüne Yükseltildi!

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Android işletim sistemiyle çalışan telefonlardan bir diğeri olan Mi 8, son Android sürümü olan Pie güncellemesini almaya başladı.

Mi 8 Android 9 Pie beta güncellemesini eylül ayı içerisinde başlatan Xiaomi şimdi merakla beklenen güncellemenin global kararlı sürümünü amiral gemi telefonuyla buluşturuyor. MIUI 10.1.1 sürüm numarasına sahip olan kararlı versiyonun birçok Mi 8 kullanıcısı ile buluştuğu başta XDA Geliştiriciler forumu olmak üzere birçok platformda dile getirildi. Yine ülkemizde Xiaomi cihazlarda etkili bir forum olan forum.miuiturkiye sayfası da ilgili başlığı açıp güncellemenin başladığını takipçilerini duyurdu.

Güncellemenin kademeli olarak dağıtıldığını, dolayısıyla tüm Mi 8 kullanıcılarıyla buluşmasının biraz zaman olacağını hatırlatalım. Dilerseniz Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Henüz güncelleme telefonunuza ulaşmadıysa bunun normal olduğunun altını çizelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 8 Telefonu Android Pie Sürümüne Yükseltildi!" bu yazı 8 Aralık 2018 tarihinde saat 15:26 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)