Mi 8 Güncellemesini Durduruldu

Blogolik Yazar tarafından 5 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi Mi 8 akıllı telefonu için yayınlanan yeni yazılım güncellemesi durduruldu. Peki sebep ne? İşte detaylar…

Xiaomi güncellemeler konusunda kullanıcılarını en çok memnun eden şirketlerden biri. Hatta bazen güncellemeleri söz verdiği tarihlerden bile erken vererek kullanıcılarını şaşırtabiliyor. Bildiğiniz üzere firma bu yıl yeni arayüzü MIUI 11 tanıttı. Ardından hem Çin hem de hem de Avrupada’ki cihazlarına yeni arayüz güncellemesini başarıyla dağıttı. Daha sonra Android 10 güncellemelerine yoğunlaşan şirket MIUI 11 beraberinde bu güncellemeyi de kullanıma sundu. Xiaomi geçtiğimiz haftalarda Mi8 ve Mi8 Pro için Android 10 Global kararlı güncellemesini kullanıma sundu fakat bazı sorunlar nedeni ile güncelleme durduruldu.

Ardından şirket güncellemeyi daha sonra yeni güvenlik yaması ile tekrar kullanıma sundu.Önceki güncellemenin (v11.0.1.0.QEAMIXM) artık hatalar nedeniyle askıya alındığını unutmayın. Bu güncelleştirme bazı kritik sorunları giderir ve genel kullanıcılar Android 10 güncellemesi için bu sürümü alır. Android 10’a zaten güncellenmiş olanların son çıkan güncellemeyi de muhakkak edinmesi gerekiyor.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Mi 8 Güncellemesini Durduruldu" bu yazı 5 Şubat 2020 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)